јазици

Северна Америка Rockwell OV-10A Bronco V2 FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 17.2 MB
 • Превземања 4 882
 • Креиран -31 05 2012-
 • Променето -16 11 2017-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Тим Piglet Конрад - Piglets чудна авиони
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
верзија FSX Кликни тука

Повторно супер чудо да се обиде без умереност, тука е добро завршена работа! тука е одличната уметност, тука е Тим Конрад.
BMP HD 1024X1024 текстури, Висококвалитетен виртуелен пилотски кабина и кликање, мајчин FS2004, вклучен со SP1 пакетот за ажурирање.

Вклучете со пет препратеници и три 3D модели: "20th ТАСС, Дананг, Јужен Виетнам 1969", "VMO 2 USMC, Дананг, Јужен Виетнам 1970", "VAL-4 USN, Биен Туи, Јужен Виетнам 1971" Марокански воздухопловни сили 1980 "," 40 ескадрила, Барселона, Венецуелски воздухопловни сили 1973 ".

авиони OV-10 Bronco е копнениот напад, извидување и артилерија водич развиен од страна на фирмата во Северна Америка. Тој учествуваше меѓу другите во Виетнамската војна и борбата против наркотици во Колумбија, каде што тој се уште е во употреба.
 • Автор: Тим Piglet Конрад - Piglets чудна авиони
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 17.2 MB
 • Превземања 4 882
 • Креиран -31 05 2012-
 • Променето -16 11 2017-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Тим Piglet Конрад - Piglets чудна авиони
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици