јазици

Алфа Т-28 тројански Постави FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 9.2 MB
 • Превземања 3 216
 • Креиран -20 09 2013-
 • Променето -30 05 2015-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 2
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Alphasim / Virtavia надворешен
 • http://www.virtavia.com
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
T-28 Тројан е авион за обука кој го користи американската морнарица по 1949. Подоцна е заменет со T-34 менторот. Овој авион може да слета на превозникот. (FSX & P3D компатибилна верзија е достапни тука)

Прекрасен природен додаток за FS2004 порано payware, но сега бесплатно! Вклучува девет текстури, VC со сопствени мерачи и модели 4. Користете го програмираното копче Т за задната врата. Прочитајте го readme за други функции.
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 9.2 MB
 • Превземања 3 216
 • Креиран -20 09 2013-
 • Променето -30 05 2015-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 2
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Alphasim / Virtavia надворешен
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици