јазици

Локхид Мартин Т-33 FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 14.8 MB
 • Превземања 6 809
 • Креиран -22 07 2006-
 • Променето -12 09 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Прасен Конрад
Борец и тренинг. Достапно во 3 препишува чија "НАСА".
Звучи коригирани од мене. Слушајте ја моќноста на моторот! Многу убаво да лета, но релативно бавно. Локхид T-33 T-Bird е авион. Тој беше произведен од страна на Локхид и го направи својот прв лет во 1948, управуван од Тони Левиер.
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 14.8 MB
 • Превземања 6 809
 • Креиран -22 07 2006-
 • Променето -12 09 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Прасен Конрад

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици