јазици

Де Хавиленд DH-80A Мачорот молец FS2004

ИНФОРМАЦИИ

Де Хавиленд DH 8OA "Мачорот молец" беше две / три седишта, високо крило од 30 е, кабина monoplane, наменета за долг дострел турнеи со голема брзина. Таа била употребувана во истата ера како "Хок молец" за обука на пилоти во инструмент летање.

Многу убава модел дизајн направени со голема детали и сопствени звуци кои додадете реализам на овој додаток на веќе многу претставник на реалноста. Тој официјално ќе може да оди на 137km / ч

Inclus quatres текстури: Мачорот молец, Мачорот молец Melrose, Мачорот молец црвена, Мачорот молец сина. Вклучува четири repaints: Мачорот молец, Мачорот молец Melrose, Црвениот Мачорот молец, Мачорот молец сина. сето она што навистина постоеше, и дел од приказната.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици