јазици

Beechcraft C90 BXP кингерот Blackhawk FS2004

ИНФОРМАЦИИ

  • големина 13.9 MB
  • Превземања 11 465
  • Креиран -22 08 2006-
  • Променето -27 08 2012-
  • лиценца freeware надворешен
  • VC Само панел 2D
  • Тестирано е во ред со FS2004
  • Превземи
  • Автор: Џаспер Григорие Ди Валдрон Хенри Томкевич
  • Не е загарантиран вирус
    Заштитено од ImunifyAV Premium
    Не е загарантиран вирус
Совршен модел лет лет, авионот е многу корисна, многу стабилен. Звучи изменета со rogkoooo да ги направи пореални.

На Beechcraft Кинг ер е фамилија на близнаци турбовитлов авион произведен од Beechcraft кралицата на воздухот од која тие првично се разликува, освен моторот, трупот е под притисок. Вистинскиот наследник на букови 18 кингерот го видел многу цивилни и воени случувања. На Beechcraft U-21 Ute е хибридна верзија, а не под притисок, специјално развиени за Армијата на САД, на VC-6 и Т-44 се слични на цивили Модел 90 и под ознака C-12 Huron се наоѓаат голем број на модел и 200 350. Буковиот Beechcraft 99 1900 и авиони се комерцијален превоз припаѓаат на истото семејство, на Beechcraft 1300 верзија на моделот B200 прилагодени на регионален транспорт. Моделот 90 се произведува без прекин од 1964.

Кралот на воздухот беше и се уште е вистински успех и да ја продолжат својата кариера во продажба благодарение на нивната сигурност, перформанси, и обемот на кабината, тоа е можно да брзо се трансформира на товар светлина или санитарни. Тие се многу присутни во флотите на воздухот такси компании. (Википедија)
  • Автор: Џаспер Григорие Ди Валдрон Хенри Томкевич
  • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

  • големина 13.9 MB
  • Превземања 11 465
  • Креиран -22 08 2006-
  • Променето -27 08 2012-
  • лиценца freeware надворешен
  • VC Само панел 2D
  • Тестирано е во ред со FS2004
  • Превземи
  • Автор: Џаспер Григорие Ди Валдрон Хенри Томкевич
  • Не е загарантиран вирус
    Заштитено од ImunifyAV Premium
    Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици