јазици

Beechcraft AT-11 FS2004

ИНФОРМАЦИИ

Врвен додаток за FS2004, многу уредна работа и вкус за детали.

TA-11 беше дизајниран за учење на бомбардирањето и посочувајќи, тој ги задржа истите димензии и истиот Pratt & Whitney R-985 дека AT-7 тренинг навивачите, но предниот дел на трупот на авионот беше трансформиран во пост се однесуваше на усвојувањето на транспарентен крошна. Би можело да земе разни оружја, да биде опремено со бомби, а тројца или четворица патници можат да се движат по типот на мисијата за обука.

Голем дел од екипажот на Boeing B-17 Flyingfortress беше формиран на овие машини произведени повеќе од копии од 1,580.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици