јазици

Бритн-Norman BN2A Мк доживотно учење-2 Trislander FS2004

За FSX компатибилна варијанта Кликни тука

Комплетен пакет, убав и лесен авион да лета не се користи многу ресурси графикон (рамката пријателски) совршен за превоз на патниците од островот да остров. Во 18 места. Се состои од три repaints. Овој авион беше произведен во 70s до 1980

Последно освежено

-19 01 2020-Брегјут 941 С FSX  &  P3D
--------
-24 12 2019-LET L-410 турболат FSX  &  P3D
--------
-17 12 2019-Piaggio P-180 Avanti II FSX  &  P3D
--------
-17 12 2019-PWDT Zlin Z-142 FSX  &  P3D
--------
-09 12 2019-Мекдонел Даглас MD-11 Мулти-црн дроб
--------


јазици