јазици

Ферчајлд-R24 2 1938 FS2004

ИНФОРМАЦИИ

А хидроплан создадена во 1938 за воздухот корпус на САД и на цивилната заедница. Убаво е да се лета, реален модел лет, 3D пилотската кабина, рефлексии, и репродуцира графика, старите звуци. Мора да се обиде! На Ферчајлд 24 беше авиони американски 1930s. Се користи од страна како воен транспортен авион на USAAC под ознака УЗ-61.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици