јазици

Хауард 500 105-FS2004

ИНФОРМАЦИИ

Ажурирано март 6, 2009: Забелешка товарен верзија, Мај Aircraft.cfg, рачно PDF
Аватарот на авион. Убава модел и благодарение на авторот.
Звуците се многу добри. Пилотската кабина (2D и 3D), кабина (врвен рефлексии), ултра целосна панел, беспрекорна модел лет. Ултра рака (пробајте личности!), На-500 105 е контролиран со прст и окото.
Тест F2, F3, итн ..!
Вие ќе го најдете под производителот: Хауард Аеро, Inc .. Дај ot да се проба!

Овој додаток е награден Flightsim развој

Наградата Flightsim развој
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици