јазици

Beechcraft A-28 Разурнувачот и XA-38 гризли FS2004

ИНФОРМАЦИИ

Еве два модели на легендарниот авион Разурнувачот A-28 и XA-38 гризли на. Само совршен, и Add-ons прикажување исклучителен квалитет. Ова е задолжително за Втората светска војна птици ентузијасти. пакет на звук ве тера да ви пренесува во минатото и во виртуелниот пилотската кабина е автентична. Однадвор текстура на моделот се хипер-реалистичен изглед и димензии се точни до самиот вистинската големина. Не двоумете се да го симнете овој пакет.

Висина liveries се вклучени во пакетите текстура:
Морнарицата, AAF, експериментални, Фери, цивилни, AAF2, AAF3, и пост Втората светска војна маринци

Ве молиме внимателно прочитајте ги вклучуваат документација
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици