јазици

Авиа 57 v1.0 FS2004

ИНФОРМАЦИИ

Pakage вклучуваат три авиони (патнички и товарни) со модели обичај лет и карактеристики ера панели и мерачи, лесен-за-читање кликање виртуелни cockpits, елегантна кабина ентериери, и убаво стокмено надворешноста текстури. Автентична Радијална Прилагодено звуци вклучени. Посебна благодарност до Бил "Лавовско Срце" Ortis за употреба на пилот фигури. Ве молиме не заборавајте да го прочитате документацијата (рачно & работење) се вклучени во пакетот. Add-on за квалитет payware. Голема датотека 151 Mb.

На Авиа 57 беше 1930s Чехословачки 14 патнички комерцијален превоз дизајниран од страна на Роберт Nebasář и изградена од страна Авиа, типот не беше успешен. На Авиа 57 беше три мотори monoplane ниско крило, кој прв пат полета во 1935. Направени од страна на три радијални мотори-Hispano Suiza 9Vd и имаше слетување дека вовлечена во гондолите на крило монтирани мотори. (Википедија)
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици