јазици

Северна Америка Т-6G Тексас FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 8.4 MB
 • Превземања 9 580
 • Креиран -27 06 2006-
 • Променето -11 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Клиф Присли, Шарлот, Денис да Силва
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Борец Северна Америка Т-6G Тексас. А многу убаво стариот модел. Достапен во една облека. Звуците се совршени.
Северна Америка Т-6 Тексас беше главен борец за обука на пилоти за време на Втората светска војна на народите на сојузниците. Тој беше познат како SNJ во морнарицата на САД, АТ-6 Харвард USAAC и воздушни сили во Комонвелтот. Добитник е и на голем комерцијален успех: таа беше произведена 15,495 копии, со сите верзии.
 • Автор: Клиф Присли, Шарлот, Денис да Силва
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 8.4 MB
 • Превземања 9 580
 • Креиран -27 06 2006-
 • Променето -11 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Клиф Присли, Шарлот, Денис да Силва
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици