јазици

ИРИС Миг-27 Flogger FS2004

ИНФОРМАЦИИ

На Микојан-Гуревич Миг-27 е основа авиони за напад изведен од борбен руски Миг-23 Flogger. Се појави во 1970s, Миг-27 е изграден речиси 900 копии, вклучувајќи 165 под лиценца во Индија. Во согласност со ИРИС производи имаме тука додаток на исклучителен квалитет за овој пакет целосно слободни. Бидете сигурни да го прочитате упатството (на англиски) за да се запознаете со проширена функционалност на Миг-27, неколку модели се вклучени со сопствени звуци и различни repaints. Ако сте вистински Фидел да FS2004 тогаш овој производ е вреди да се види, бидејќи тоа е целосно мајчин јазик за FS2004.


1 4 6
7 8 vc4


Видео МИГ-27 Rareş слики (вистински)
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици