јазици

Сухој СУ-22 Техник FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 17.8 MB
 • Превземања 9 186
 • Креиран -04 09 2006-
 • Променето -08 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Јан Моравец
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Руски борбени авиони Сухој СУ-22. Многу добар модел лет. Достапен со 2 repaints. Крилјата се променлива геометрија. Достапно сопирање падобран. Различни ефекти (како чад). Су-22 Техник е верзија на извозот на Су-17. Велика царинските звучи!Вооружување: 4'070 Kg
Мотор: nLyulka АЛ-21F-3 (78 kN со afterburner kN / 112)
Висока брзина ниска граница: Максимална брзина: 1,350 км / ч
Висока брзина висок лимит: макс. M = 1.7 1,800 или km / h
Макс таванот: 12,500 m
Вкупната маса на гориво (без оптоварување): 19'400 кг
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 17.8 MB
 • Превземања 9 186
 • Креиран -04 09 2006-
 • Променето -08 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Јан Моравец
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици