јазици

Миг-31 Firefox следење FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 8.71 MB
 • Превземања 14 135
 • Креиран -26 10 2005-
 • Променето -08 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Овен Смут, текстури од Курт Бешвик
Firefox, крајната оружје (1982) Клинт Иствуд. Може да го забрза до Мах 6, undetectable од радар и оружје telepathically контролирани од страна на пилотот.
Текстурата на модел е многу добро направено. Овој авион е особено погоден за мали графички конфигурации. Овој додаток е од фантастичен филм.


 • Автор: Овен Смут, текстури од Курт Бешвик
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 8.71 MB
 • Превземања 14 135
 • Креиран -26 10 2005-
 • Променето -08 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Овен Смут, текстури од Курт Бешвик

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици