јазици

Антонов Ан-12BK младенче v2 FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 51.2 MB
 • Превземања 13 952
 • Креиран -17 02 2009-
 • Променето -11 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Владимир yhихулсиј, Дмитриј Смирнов
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
GMax изведба 2009, заврши анимација, детални виртуелни пилотската кабина, со 3D моделираат екипажот и ко-пилот анимирани. Вклучува 15 repaints плус Аерофлот товар.

Како и обично е голема работа, ова е "мора да има" ако ви се допаѓа руски авиони, тоа е комплетен пакет и вистинско задоволство да лета! Имате способност да се носат на автомобили или намалувањето на стоки над Сибир, може да се направи на сите видови на воените операции. Да се ​​контролира, не заборавајте да го прочитате упатството. Ако не разбираат англиски многу добро, тоа не е важно, сликите на прирачникот зборуваат за себе! Одете и лета!
 • Автор: Владимир yhихулсиј, Дмитриј Смирнов
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 51.2 MB
 • Превземања 13 952
 • Креиран -17 02 2009-
 • Променето -11 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Владимир yhихулсиј, Дмитриј Смирнов
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици