јазици

Антонов Ан-124 Антонов ерлајнс FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 25 MB
 • Превземања 18 201
 • Креиран -17 05 2006-
 • Променето -11 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Реј Брауер
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Антонов АН-124 Антонов ерлајнс за FS2004 на товар и воена транспорт. Малиот брат на Антонов веќе на Rikoooo. Доаѓа со еден repaint, многу добар звук. Врати се одржи назад, се е функционален. Не заборавајте да ги тестираат на копчето "јас"! тоа е клучот за "ништо!"
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 25 MB
 • Превземања 18 201
 • Креиран -17 05 2006-
 • Променето -11 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC Само панел 2D
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Реј Брауер
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици