јазици

Антонов Ан-225 ССА и на товар FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 22.3 MB
 • Превземања 26 537
 • Креиран -26 10 2005-
 • Променето -11 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Модел и текстури Томас Рут, Панел (главен збор readme)
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Антонов Ан-225 Советска вселенска агенција и товар МРИЈА / СОНУ : Тука е чудовиште за FS2004, голем руски авион со шест мотори и вселенски шатл на грб. Ќе биде тешко да се полета, бидејќи Антонов Ан-Хнукс ја проголта целата писта. Едно решение: кланиците на 225 °.

Моделот е добро направено и текстурите исто така. Кога го пиете овој авион, навистина чувствувате дека е огромен и многу тежок, реализмот е навистина присутен. Само пилотската кабина не е навистина графичка. Но, еј! она што е важно е дека е функционално.
 • Автор: Модел и текстури Томас Рут, Панел (главен збор readme)
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 22.3 MB
 • Превземања 26 537
 • Креиран -26 10 2005-
 • Променето -11 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Модел и текстури Томас Рут, Панел (главен збор readme)
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици