јазици

Flight Simulator 2004 9.1 Ажурирање

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 26.7 MB
 • Превземања 24 838
 • Креиран -08 10 2004-
 • Променето -08 10 2004-
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Мајкрософт
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Овој печ поправа број на работи, како што се нецелосни деградација на пронајдам, или несреќа компјутерот кога систематски промени на годишните времиња, преку добивањето на патенти неточни. Повеќе други проблеми графика и игра се преработил за поголема лет задоволство.
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 26.7 MB
 • Превземања 24 838
 • Креиран -08 10 2004-
 • Променето -08 10 2004-
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Мајкрософт
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици