јазици

Eurocopter 135 ph-ЕМС Медицински FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 30.5 MB
 • Превземања 9 716
 • Креиран -26 10 2005-
 • Променето -14 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Paint de Ronald van Doorn, фотографии од Мајкл В. Ро
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Новиот специјален "итна медицинска помош", кој дојде по 135 Polizei ЕК. Многу убаво верзија! Пилотската кабина е речиси иста како и реалниот EC135.
 • Автор: Paint de Ronald van Doorn, фотографии од Мајкл В. Ро
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 30.5 MB
 • Превземања 9 716
 • Креиран -26 10 2005-
 • Променето -14 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Paint de Ronald van Doorn, фотографии од Мајкл В. Ро
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици