јазици

Бел HC412 Agusta / Грифин AB412 Hovercontrol FS2004

ИНФОРМАЦИИ

Еве две врвен верзии: Agusta Бел 412 и Бел 412 Грифин со 12 repaints: Абу Даби полиција карабинери (5Type), погранична стража (3Type) Гвардија Costiera, Guardia di Finanza, Италија армија (2type), Јапонија крајбрежна стража, Ер Холандија сила, Шведска воздухопловните сили, американската крајбрежна стража, дел Фуоко Vigili.

Квалитетот е таму за вас, сопствени звуци, виртуелна пилотската кабина, и многу детални модел.

Мора да му даде да се проба!
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици