јазици

Waterzone FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 7 MB
 • Превземања 28 161
 • Креиран -20 05 2006-
 • Променето -15 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Inconnu
Вода текстури додадете-на за FS2004. Го прави вашиот FS2004 пореални со облаците размислувања за вода, сонце и месечино, според вашите агол на гледање. Автоматска инсталација. За да го направите вашиот оригинали датотеки само кликнете на "Избриши Waterzone". ништо поедноставно.
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 7 MB
 • Превземања 28 161
 • Креиран -20 05 2006-
 • Променето -15 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Inconnu

Поврзани Превземања

Ксенон фарови FS2004
--------
Вистински ѕвезди FS2004
--------
Waterzone FS2004
--------

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици