јазици

Филмови Авион летање Автомобили FS2004

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 4.4 MB
 • Превземања 11 164
 • Креиран -04 06 2007-
 • Променето -15 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Смрт планер, Страргати, Прасен Конрад
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Еве три имагинарни авиони. Многу убаво да се лета за оние кои сакаат овој тип на воздухоплов. Исклучително брзо брзина! Забавувај се ! Модели: Greyshade GSH-01 гледа во филмот Напад на клоновите на ѕвездите. Смртта Едрилици Goa'uld гледа во серијата Stargate. Гери Андерсон "Supercar" Supercar на ТВ серија (1961).
 • Автор: Смрт планер, Страргати, Прасен Конрад
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 4.4 MB
 • Превземања 11 164
 • Креиран -04 06 2007-
 • Променето -15 10 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Смрт планер, Страргати, Прасен Конрад
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици