јазици

Реал Нов Зеланд Окленд Сити FS2004 Верзија 1.0

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 145 MB
 • Превземања 2 520
 • Креиран -14 01 2017-
 • Променето -14 01 2017-
 • лиценца freeware надворешен
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Робин Корн, Иан Ворен, Дин Баунтон - Годзон Виртуелен лет
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
А убава претставување на градот Окленд во Нов Зеланд, меѓу кои и многу згради и мостови, фото-вистински текстури на земјата и на меѓународен аеродром (NZAA). Да ги искористат предностите на капацитетите на оваа глетка со FS2004 препорачливо е да се стави сите графика до максимум, а особено на густината на згради. Оваа верзија е поранешен додаток на payware сега бесплатен.
 • Автор: Робин Корн, Иан Ворен, Дин Баунтон - Годзон Виртуелен лет
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 145 MB
 • Превземања 2 520
 • Креиран -14 01 2017-
 • Променето -14 01 2017-
 • лиценца freeware надворешен
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10
 • Тестирано е во ред со FS2004
 • Превземи
 • Автор: Робин Корн, Иан Ворен, Дин Баунтон - Годзон Виртуелен лет
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици