јазици

Шорцеви SD3-30 FSX

ИНФОРМАЦИИ

За компатибилна верзија на FS2004 кликнете овде. Шорцеви SD3-30, 30 патнички турбопек STOL транспорт. Воздушната Шкотска (Шкотска). Патнички и товарни верзии во истиот пакет. Целосен пакет за FSX/ SP2 со сопствен панел, VC, моделирање со целосна кабина, звуци, листи за проверка и реф.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици