јазици

Шорцеви SD3-30 FSX

Големина 5.22 MB
Превземања 8 835
Created 04-07-2009 17:34:26
Changed 06-06-2012 18:37:10
лиценца freeware надворешен
Автор: Премиер Авион Дизајн надворешен http://www.premaircraft.com
Превземи За FSX & Steam Edition # Порт-над не е компатибилен P3Dv4 #3D Виртуелна кокпит
За компатибилна верзија на FS2004 кликнете овде. Шорцеви SD3-30, 30 патнички турбовитлов Стол транспорт. Воздух Шкотска (Шкотска). Патнички и товарни верзии во ист пакет. Комплетен пакет за FSX / SP2 со сопствени панел, VC, со полно моделирање кабина, звуци, листи за проверка и код.
Шорцеви SD3-30 FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици