јазици

Ферчајлд C-123 K провајдер пакет за FSX

HOT
Големина 8.91 MB
Превземања 16 384
Created 13-12-2009 18:42:18
Changed 06-06-2012 18:56:04
лиценца freeware надворешен
Автор: Владимир Zhyhulskiy адаптирана од страна на Danny Garnier
Превземи За FSX & Steam Edition # Порт-над не е компатибилен P3Dv4 #3D Виртуелна кокпит
За FS2004 компатибилна варијанта Кликни тука

К за FSX, SP123, SP1, забрзување врвен Ферчајлд 2 C-
3 верзија на легендарниот транспорт - ветеран од Виетнамската војна добро познати од кино "Ер Америка" (M.Gibson и R.Downey). Во новата верзија на целосно го променивме визуелен модел со анимација од страна на пилотите и анимација од страна на истовар на товарот. Е целосно обработени VC - целосно работат држела и анимација мерачи висок dpi, целосно анимација ко-пилот. Панел. 3 текстури - Воздушен Америка, FAV, USAF (camo). Се додаваат 4 обичај ефекти - пад на товарната кутија, пад на свињи со падобран (? Сеќавам на кино), проектот на мотори и ефектот на прав на движење на земјата аеродроми.Детални инструкции за инсталирање е приложи (ReadMe.doc).

Ферчајлд C-123 K провајдер пакет за FSX Превземи
јазици