јазици

Сухој СУ-26 FSX

Големина 5.99 MB
Превземања 8 713
Created 31-10-2010 22:36:13
Changed 06-03-2013 04:56:44
лиценца freeware надворешен
Автор: непознат :-(
Превземи FSX забрзување или SP2 и FSX-Steam #Native FSX и / или P3D #3D Виртуелна кабина
Мали Советскиот aerobatic авион за перформанси! На графички квалитетот на моделот оди подалеку од едноставно "бесплатен", како што често со нашата селекција и е добро вреди да се плаќа.

Вклучува две текстури "Ферари" и "Мекларен" метален рефлексии и специфични звуци за овој модел. А detailled виртуелен кабина (VC), исто така, ќе те прави среќен.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------

Сухој СУ-26 е едносед aerobatics авион од поранешниот Советски Сојуз, придвижуван од еден радијална клипни мотори. Су-26 има средината на монтиран директно крила и фиксната опрема за слетување, главната опрема монтирани на солидна титаниум лак.

Сухој СУ-26 го направи својот прв лет во јуни 1984, оригиналниот четири има две сечила реквизит. Производството се префрли на Су-26M, со префинет опашка површини и 3 перки Хофман реквизит. Понатамошни подобрувања се направени, а моделот победи и на машки и женски тим награди на 1986 Светската Aerobatics првенство. На пат е изменета Су-26M3 со новиот M9F 430-КС доминираше на 2003 2005 и Aerobatic Светското првенство, како и Европското првенство во 2004. Тоа е извезена во Аргентина во 1990s.
извор Wikipedia
Сухој СУ-26 FSX Превземи
јазици