јазици

Свирачот Cherokee стрелка III турбо FSX

Големина 7.20 MB
Превземања 9 300
Created 26-12-2010 21:05:12
Changed 13-02-2018 06:24:30
лиценца freeware надворешен
Автор: Пјер FASSEAUX, Rien Корнелисен надворешен http://www.fassapi.net
Превземи За FSX SP2 & FSX-Steam # Порт-над не е компатибилен P3Dv4 #3D Виртуелна кабина
Свирачот Па-28 Cherokee е фамилија на авиони наменета за обука за летање, авиотакси и лична употреба.

Моделот е дизајниран во GMax, вклучува две repaints и виртуелна пилотската кабина (без 2d панел). овој addon е совршен за обука, бидејќи на своите снимање панел. Тоа е важно да го прочитате пропратна документација како што е можно да се прават промени. Звуците се на стандардно FSX Муни

големо достигнување

со промени
На 10 / 01 / 2011: Додадено недостасуваат мерачи
Свирачот Cherokee стрелка III турбо FSX Превземи
јазици