јазици

ICP Савана верзија 3.7 за FSX

Големина 6.17 MB
Превземања 5 718
Created 31-01-2011 15:52:54
Changed 06-06-2012 18:09:33
лиценца freeware надворешен
На ICP Савана е една од најпродаваните ultralights во Европа. Тоа е сигурен и лесно да се лета. Неговата ефикасност Стол го прави лесно да функционираат од аеродромот. Савана е исто така многу добар авионски летови крос-кантри во текот на кој може да ја ценат нејзината голема стабилност.

Пакетот содржи два модели, еден со тркала панталони и еден без, и две текстура сетови, Италија и Канада.
Модел работи VC панел и може да биде лет од само Виртуелна пилотската кабина.

Технички и ефикасноста на податоците добиени од официјалниот сајт на производителот: www.ICP.it.
ICP Савана верзија 3.7 за FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици