јазици

Piaggio P180 Avanti FSX-Acc & P3D

ИНФОРМАЦИИ

Симулациите на орел Rotorcraft ви се презентираат, Piaggio P-180 Avanti, првично дизајниран од Марио Нориега, сега се претвора во мајчин FSX модел. Овој пакет вклучува голем број на рефлексивни лавери, сопствен VC, 2D панели, висококвалитетен звук и други FSX специфични карактеристики ..

P180 FSX RTM

карактеристики:
 • Само набљудување, се судрат карти, мапи и огледалната
 • FSX специфични анимации
 • 11 висок квалитет, рефлексивни liveries
 • Прилагодено ФА, звук пакет, панелот и VC
Тестирано во Windows Vista / 7 со DX9, како и DX10 преглед овозможено. Треба да работат во Windows XP.

snap432
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици