јазици

Пајпер Apache 150 година 1954 FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

Многу убав додаток со четири виртуелни кабини со различни бои и четири текстури. Многу детален модел. Вклучува сопствени звуци. Ажурирани од Nor-Cal Prop Club.

Пајпер Ацтек (или Пајпер ПА-ХНУМКС, наречен Апачи и Ацтек) е еден од првите патнички авиони со двојни мотори од авионот Боинг Пајпер изграден од 23 до 1959.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици