јазици

HANDLEY-страница Виктор FSX и P3D

HOT
Големина 13.7 MB
Превземања 10 704
Created 06-09-2013 04:09:06
Changed 30-05-2015 19:25:40
лиценца freeware надворешен
Автоматско инсталирање: # Инсталирање верзија 2
Автор: Alphasim / Virtavia надворешен http://www.virtavia.com
Превземи За FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 за тестирање # Port-Over не е компатибилен P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Велика додаток за FSX или P3D, комплетен пакет, VC + + обичај мерачи модели + сопствен звук + комплетна анимација + 3 РЕФ и проверете + 3 воздухопловната насликаат. А мора да има!

На Хандли Страна Виктор бил британски HP.80 стратешки бомбардер. Со Avro Вулкан и Викерс храбри, тој беше дел од триото на V-самоубијци, вклучувајќи го и Обединетото Кралство започна развојот во 1947. Последно на три да се стави во употреба, тоа се користи како танкер авион до почетокот на 1990.

Видео
HANDLEY-страница Виктор FSX и P3D Превземи
јазици