јазици

Иљушин Ил-86 FSX & FSX пареа

Големина 52.7 MB
Превземања 8 683
Создаден 09--09 2015 01: 23: 00
Промени 09 09--2015 01: 34: 11
лиценца freeware надворешен
Автоматско инсталирање: # Инсталирање верзија 8
Автор: Степан Gritsevsky, VortexMX, Кирил Konovalov, Serg Popkov. ФА Сергеј Dubovitsky
Превземи За FSX SP2 и FSX-Steam #Native FSX и / или P3D #3D Виртуелна кабина
Иљушин Ил-86 беше првиот советски авион widebody линија, тоа е да се каже има редови на патнички седишта одвоени со две патеки.
Овој додаток е многу детални и сложени, таа содржи документација на руски, сепак, Гугл преведувач може да го преведе вашиот текст во 91 јазици и треба да ви помогне да се разбере документација.

Авионот се нуди со три repaints: AFL-Дон, Атлант-Сојуз и военото воздухопловство (AIMAC модел).

Вклучено уникатен 3D мерачи, вистински звук, и многу повеќе.
Квалитет payware.

Daube image1387Daube image1389Daube image1391Daube image1392Daube image1393Daube image1394FSX-2015 09-09 00--23 52 18-FSX-2015 09-09 00--28 27 45-
Иљушин Ил-86 FSX & FSX пареа Превземи

поврзани Превземања

јазици