јазици

Илусин Ил-86 FSX & FSX Пареа

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 52.7 MB
 • Превземања 13 632
 • Креиран -08 09 2015-
 • Променето -08 09 2015-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Мајчин FSX и / или P3D
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 8
 • Тестирано е во ред со FSX SP2 + FSX-СЕ
 • Превземи
 • Автор: Степан Грицевски, VortexMX, Кирил Коновалов, Серг Попков. ФДЕ од Сергеј Дубовицки
Иљушин Ил-86 беше првиот советски авион widebody линија, тоа е да се каже има редови на патнички седишта одвоени со две патеки.
Овој додаток е многу детални и сложени, таа содржи документација на руски, сепак, Гугл преведувач може да го преведе вашиот текст во 91 јазици и треба да ви помогне да се разбере документација.

Авионот се нуди со три repaints: AFL-Дон, Атлант-Сојуз и военото воздухопловство (AIMAC модел).

Вклучено уникатен 3D мерачи, вистински звук, и многу повеќе.
Квалитет payware.

Daube image1387Daube image1389Daube image1391Daube image1392Daube image1393Daube image1394fsx 2015-09-09 00-23-52-18fsx 2015-09-09 00-28-27-45
 • Автор: Степан Грицевски, VortexMX, Кирил Коновалов, Серг Попков. ФДЕ од Сергеј Дубовицки
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 52.7 MB
 • Превземања 13 632
 • Креиран -08 09 2015-
 • Променето -08 09 2015-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Мајчин FSX и / или P3D
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 8
 • Тестирано е во ред со FSX SP2 + FSX-СЕ
 • Превземи
 • Автор: Степан Грицевски, VortexMX, Кирил Коновалов, Серг Попков. ФДЕ од Сергеј Дубовицки

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици