јазици

Хјуз 269C FSX

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 4.4 MB
 • Превземања 7 005
 • Креиран -14 03 2012-
 • Променето -12 07 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Мајчин FSX и / или P3D
 • Тестирано е во ред со FSX Забрзување + SP2 + FSX-СЕ
 • Превземи
 • Автор: Брус Фицџералд
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Сега, исто така наречен S-300C Sykorsky.
Таа е идеална за кратки прошетки по ниска надморска височина, за прскање пестициди во текот на полиња, лов за добитокот во Австралија ...
КАРАКТЕРИСТИКИ:
- целосно Мајчин FSX
- Динамика на простувањето и стабилна уште пргав лет
- Анимирани пилот, педали, стапови и врати
- Повеќе бои со repainters господар текстура вклучени
- Динамички VC
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 4.4 MB
 • Превземања 7 005
 • Креиран -14 03 2012-
 • Променето -12 07 2012-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Мајчин FSX и / или P3D
 • Тестирано е во ред со FSX Забрзување + SP2 + FSX-СЕ
 • Превземи
 • Автор: Брус Фицџералд
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX & P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX & P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------


јазици