јазици

Вестленд Мерлин EH101 v2 FSX и P3D

Големина 127 MB
Превземања 7 831
Created 20-07-2015 21:51:00
Changed 20-07-2015 15:12:25
лиценца freeware надворешен
Автоматско инсталирање: # Инсталирање верзија 8
Автор: Virtavia, v2 од Дејвид Роблес надворешен http://www.virtavia.com
Превземи За FSX & Steam Edition & P3D v1 v2 v3 v4 #Native FSX и / или P3D #3D Виртуелна кабина
Целосно хеликоптер FSX бесплатен EH101 Virtavia е Мерлин преработил за FSX и Prepar3D со нови VC панел, нови светла, нови бои, новиот FSX / P3D мерачи, нови звуци и нови ефекти

анимации:

влез екипаж: Shift-e
На товар на врата: поместување на е-2
Вклучи фигури екипаж: Ctrl-W (вода кормило команда)
Отворена задна рампа (HC.3): Tailhook - клуч Т
Брцнувајќи Сонар сонда (HM.1): Tailhook - клуч ТВестленд Мерлин EH101 v2 FSX и P3D Превземи

поврзани Превземања

јазици