јазици

Kaman HH-43 Huskie FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 24.4 MB
 • Превземања 2 706
 • Креиран -19 05 2017-
 • Променето -10 08 2019-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Мајчин FSX и / или P3D
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10.5
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Превземи
 • Автор: Пол Ди, пилот од прасе, FSX ажурирање од страна на LLS
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Каман HH-43 Huskie е хеликоптер со испреплетен противпожарен ротор кој исто така се користи за борба.
Хеликоптерот е комплетен и мајчин FSX / P3D, MDLX материјали и анимации, вклучени со 9 repaints, сопствени звуци, кабина и VC во 3D, ефекти и анимации.

операција:
Пилоти странична врата-смена + Е + 1 + 2
странична кабина врата само промена + E2
вратата на cojo (десна страна) Shift + E3
Задни врати (clamshells) Shift + E4
 • Автор: Пол Ди, пилот од прасе, FSX ажурирање од страна на LLS
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 24.4 MB
 • Превземања 2 706
 • Креиран -19 05 2017-
 • Променето -10 08 2019-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Мајчин FSX и / или P3D
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10.5
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ + P3Dv1 + P3Dv2 + P3Dv3 + P3Dv4
 • Превземи
 • Автор: Пол Ди, пилот од прасе, FSX ажурирање од страна на LLS
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици