јазици

Бел HC412 Бамби кофа без врати FSX

HOT
Големина 18.75 MB
Превземања 27 190
Created 09-03-2009 22:29:43
Changed 12-07-2012 18:39:23
лиценца freeware надворешен
Автор: Јордан Мур надворешен http://www.hovercontrol.com
Превземи За FSX & Steam Edition # Порт-над не е компатибилен P3Dv4 #3D Виртуелна кокпит
Верзија 2 на Бел HoverControl на HC412 вклучува "Бамби кофа" целосно претворен, кука и тундра влошки, за ослободување на вода притиснете го копчето "Л".

Одличен квалитет и комплетен пакет со виртуелен пилотската кабина и реални звуци.
Бел HC412 Бамби кофа без врати FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици