јазици

POSKY Боинг 777-200 Пак FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

Ажурирано на компатибилност со 18 / 01 / 2013 P3D : Овде е, Боинг 777-200 (Проект отворено небо) 3D модел на редок квалитет! Овој пакет е сеопфатен и вклучува виртуелен кабина 3D со 2D панел + мерачи, мотори базирани на сопствени звуци и многу други изненадувања. Пакет дизајниран и тестиран од rikoooo за FSX-SP2 /P3D. Кредитите припаѓаат на POSKY.

Виртуелната пилотска кабина е извонредна убавина, надворешниот модел е супер реален, многу професионален. И како тоа да не беше доволно, јас додадов текстури на 4: Air France, Emirates, American Airlines и British Airways плус два модели и два вида звуци: Rolls-Royce Trent за Емирати и American Airlines, General Electric и Air France British Airways. Овој додаток е ист од оној во Flet Air France за FS2004, но е прилагоден да работи со FSX плус надградби и дополнителни звуци и текстури.

Ако сите ваши мерачи се црни, користете Мерачи Обнова да го решат проблемот: Проверете ја опцијата "системски датотеки": Кликни тука
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици