јазици

POSKY Boeing B737-700 Easyjet FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

Еве Боинг-737 700 нискобуџетна авиокомпанија Easyjet на, овој модел е фантастично! Со многу добри текстури со висока резолуција и автентични звуци, ВК е стандардно-737 800 со ажурирање од Alrot, 100% функционални.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици