јазици

POSKY Боинг B737-700 Easyjet FSX и P3D

HOT
Големина 52.9 MB
Превземања 42 912
Created 03-09-2010 20:08:11
Changed 13-06-2013 05:38:11
лиценца freeware надворешен
Автор: Проектот OpenSky, VC ажурирање на Алехандро Рохас Lucenas надворешен http://www.projectopensky.com
Превземи За FSX & Steam Edition & P3D v1. * v2 v3 v4 да бидат тестирани #Native FSX и / или P3D #3D Виртуелна кабина
Еве Боинг-737 700 нискобуџетна авиокомпанија Easyjet на, овој модел е фантастично! Со многу добри текстури со висока резолуција и автентични звуци, ВК е стандардно-737 800 со ажурирање од Alrot, 100% функционални.
POSKY Боинг B737-700 Easyjet FSX и P3D Превземи

поврзани Превземања

јазици