јазици

ПОСКИ Боинг 757-300 Томас Кук FSX

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 32.08 MB
 • Превземања 42 772
 • Креиран -09 09 2010-
 • Променето -24 02 2013-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Не е тестиран ако е мајчин FSX
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ
 • Превземи
 • Автор: проектот OpenSky надворешен
 • http://www.projectopensky.com
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Боинг-757 300 Целосно компанија "Томас Кук" со сопствени звуци и 3D пилотската кабина (VC). Визуелен модел со висок квалитет.
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 32.08 MB
 • Превземања 42 772
 • Креиран -09 09 2010-
 • Променето -24 02 2013-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Не е тестиран ако е мајчин FSX
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ
 • Превземи
 • Автор: проектот OpenSky надворешен
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици