јазици

POSKY Боинг-757 300 Томас Кук FSX

HOT
Големина 32.08 MB
Превземања 38 340
Создаден 09--09 2010 02: 00: 00
Промени 24 02--2013 21: 16: 19
лиценца freeware надворешен
Автор: проектот OpenSky надворешен http://www.projectopensky.com
Превземи За FSX и пареа издание #Not тестира дали мајчин FSX #3D Виртуелна кабина
Боинг-757 300 Целосно компанија "Томас Кук" со сопствени звуци и 3D пилотската кабина (VC). Визуелен модел со висок квалитет.
POSKY Боинг-757 300 Томас Кук FSX Превземи
јазици