јазици

Возбудлив Боинг 737-800 Океј ервејс FSX

ИНФОРМАЦИИ

Супер Боинг 737-800 со користење на стандардно FSX виртуелен пилотски кабина и модел 3D од Posky (Now Free Sky Project), преработи мала кинеска компанија Okey Airways (како и остатокот од Кина за тоа), овој додаток е многу добар, не заборавајте да ги прочитате упатствата
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици