јазици

Боинг 777-200ER Ultimate Pack FSX & P3D верзија 2

ИНФОРМАЦИИ

 • големина 297 MB
 • Превземања 104 348
 • Креиран -23 01 2016-
 • Променето -25 01 2016-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Port-Over не е компатибилен P3Dv4
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ + P3D v1. * v2 v3 да се тестира во ред
 • Превземи
 • Автор: Проект OpenSky, ажурирање на Ханзала Рават
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус
Боинг 777-200 верзија Ultime Pack од Ханзала Рават. Спецификации: Работа LNAV и GPWS. Модел VC достапен. Модел од POSKY. Содржи 3 автентични комплети на звук. Уредено Aircraft.cfg со ставовите на патниците и пилотската кабина. Исто така содржи работен EFIS, V1 Vr V2 и брзина на брзина (на PFD), работа со DSP со ECL и Детален сообраќаен радар. Модел карактеристики се Отворени врати и карго врати, детални текстури, точни бои, динамичен сјај и ефекти, динамички флексибилни крила кои реагираат да турбуленција, целосно независна суспензија, трим анимација, прецизна динамика на летот, анимација на спојлер, прозорци од кокпитот во прозорците, ефекти од несреќи, анимирани кабини за трепкање, целосна ноќно осветлување,FSX - Одете на Погледи - Панел на инструменти -Posky Util), детален виртуелен кокпит и многу повеќе.

Пакетот содржи 13 висок квалитет на repaints. Инсталаторот автоматски ја закрпи датотеката dll.xml за да додаде два модули потребни за да го изврши овој додаток. Датотеката dll.xml автоматски се обновува при деинсталирање.

fsx 2016-01-25 10-57-19-03fsx 2016-01-25 10-57-37-93fsx 2016-01-25 10-57-46-46fsx 2016-01-25 10-57-56-41fsx 2016-01-25 10-58-07-44fsx 2016-01-25 11-00-26-63fsx 2016-01-25 11-01-38-33fsx 2016-01-25 11-06-07-51
 • Автор: Проект OpenSky, ажурирање на Ханзала Рават
 • Превземи
ИНФОРМАЦИИ

 • големина 297 MB
 • Превземања 104 348
 • Креиран -23 01 2016-
 • Променето -25 01 2016-
 • лиценца freeware надворешен
 • VC 3D Виртуелна кокпит
 • MDL Port-Over не е компатибилен P3Dv4
 • Автоматско инсталирање Верзија на инсталатерот 10
 • Тестирано е во ред со FSX + FSX-СЕ + P3D v1. * v2 v3 да се тестира во ред
 • Превземи
 • Автор: Проект OpenSky, ажурирање на Ханзала Рават
 • Не е загарантиран вирус
  Заштитено од ImunifyAV Premium
  Не е загарантиран вирус

Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици