јазици

Боинг 747-8 HiRes Ретро ливреје Пак FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

Прекрасен Боинг 747-8 со 14 уникатни препрати во висока резолуција (4096px²) плус нови текстури за виртуелната пилотска кабина.

Подобрувања на текстурата вклучуваат врати, нови прозорци, нови зглобови, нови линии, нови детали, нови турбини, нови тркала, нови пилоти, нови светла, нови нијанси, нови копнени контроли.

Прочитајте го прочитаното за да дознаете повеќе, особено на текстурите min, med и max light.

Датотеката Aircraft.cfg исто така е корегирана, особено "[contact_points]".

Боинг 747 8i AAF Camo 7Боинг 747 8i Lufthansa 7Боинг 747 8i PanAm 7Боинг 747 8i SAS 7Боинг 747 8i United 7
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици