јазици

POSKY Embraer ERJ 145 FSX

ИНФОРМАЦИИ

Ажурирано Април 25, 2010: Фиксни мерачи кои не се прикажани во виртуелниот пилотската кабина

Веројатно еден од најдобрите додаток на интернет за FSX. Ова е додаток првично направен за FS2004, но 100% е адаптиран FSX: SP1 и SP2 компатибилни. Едноставно видете ја сликата на виртуелната пилотска кабина погоре за да разберете за кој квалитет зборуваме. А чудо! Ноќните ефекти се многу реални

Во овој пакет, јас сум вклучен и прилагодени 11 бои: Клима Франција, Швајцарија интернешенел ерлајнс, американскиот орел, Кина Источна ерлајнс, Форца Aerea Brazileira (воена варијанта), САД ервејс Експрес, Делта конекција, БА Поврзете (БА) Континентал Експрес , Алиталија 700th, Град ерлајнс

Предупредување голема датотека 154 MB
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици