јазици

POSKY Embraer ERJ 135 FSX

ИНФОРМАЦИИ

Ажурирано Април 25, 2010: Фиксни мерачи кои не се прикажани во виртуелниот пилотската кабина

Врвен Embraer ERJ 135 за сите верзии на FSX со виртуелен кокпит, звуци и пет текстури: Air France Regional, South African Airlink ZS-OTN, bmi British Midland, Belgian Air Force, Delta Connection Chautauqua. Визуелниот модел е полн со детали и анимација, вистински мора.

Регионалните авиони Embraer ERJ 135 е авион произведен од страна на бразилската компанија Embraer. Таа влезе услуги во август 1999. Тоа е скратена верзија на Embraer ERJ-145.
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-05 10 2019-Аустер J1 Автократ FSX  &  P3D
--------
-26 09 2019-Сухој СуперЈет SSJ-100 FSX  &  P3D
--------
-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------


јазици