јазици

Cessna 414A канцеларка ПАД FSX

HOT
Големина 7.29 MB
Превземања 19 377
Created 22-06-2009 15:57:02
Changed 08-06-2012 01:31:42
лиценца freeware надворешен
Автор: Премиер Авион Дизајн надворешен http://www.premaircraft.com
Превземи За FSX & Steam Edition # Порт-над не е компатибилен P3Dv4 #3D Виртуелна кокпит
За верзијата FS2004Кликни тука
Бизнис и туризам млаз 6 8 на места од познато семејство од Cessna. Со панел, VC и звуци. Голем додаток кој вклучува прирачник, документација и комплетна листа. Вклучува две repaints. Не се компатибилни со DirectX 10.
Cessna 414A канцеларка ПАД FSX Превземи

поврзани Превземања

јазици