јазици

Аеро Vodochody L159A FSX

HOT
Големина 35.38 MB
Превземања 12 304
Created 31-01-2010 14:20:35
Changed 19-06-2012 02:44:18
лиценца freeware надворешен
Автор: Вит Storch надворешен http://speed99.webhosting.klfree.net/class/witex/en.html
Превземи FSX забрзување или SP2 и FSX-Steam # Порт-над не е компатибилен P3Dv4 #3D Виртуелна кабина
За верзијата FS2004 Кликни тука

Аеро L 159 ALCA (Напредно светлината борбени авиони) е чешки вграден мулти-улога борбени авиони. Тоа е во служба со воздухопловните сили на Чешка.

Карактеристики Gmax модел со 3LODs; анимирани опрема, тркала, Struts, наушници, контролните панели, крошна, трим; анимирани и кликање виртуелни пилотската кабина; 22 обичај прави колосеци; lightmap текстури; слетување, навигација, формирање, светилник, такси и пилотската кабина светла; обичај динамика и многу повеќе.
Аеро Vodochody L159A FSX Превземи
јазици