јазици

IRIS F-20 Tigershark FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

IRIS F-20 Tigershark е фантастично ново пренесување на еден од најраните производи на IRIS. Првично развиена во 2004, оваа нова верзија на Tigershark носи со себе нов изглед.

Преработено одоздола до дно и опфатено ново моделирање на летање, аудио и нов виртуелен кокпит, овој производ е дизајниран за рамно надвор, целосна забава со гасници!

Авионот е дизајниран како производ „што ако“, заснован на концептот на F-20, доколку истиот стапил во употреба.

карактеристики:
 • 2048x2048 пикселски битмап мајстори се сменети на 1024x1024 пиксели за сите боици, кои обезбедуваат супер остри bumpmaps и неверојатни визуелизации низ СИТЕ графички картички способни да работат FSX!
 • Уникатен Управник за украси што ќе ви овозможи да изберете што точно сакате да го носите на вашата команда.
 • Извонреден звучен звук од студиото на турбина звук со звук 360, кој е специјално наменет за FSX.
 • Избор на над дванаесет врвни бои за бои кои ги користат најдобрите достапни техники за уметност кои овозможуваат врвно впечаток и визуелна јасност на пет специјализирани визуелни модели.
 • А висок квалитет paintkit кој сите атмосферски слоеви на корисниците им овозможува целосна персонализација на repaints сите во славното 2048x2048 квалитет пиксели!
 • Извонреден модел на летање дизајниран од земја нагоре за да ви обезбеди стабилен и забавен за летање на воздушната рамка способен за Mach 2 + брзини.
 • Целосно 3D исфрлачки издувни гасови врз F-20 Agile со придвижување на 3D!
 • Длабоко пилот прирачник со сите информации што треба да ги знаете за ракување со системите IRIS F-20 Tigershark и авионите комплетни со дефекти на инструменти, списоци со список и повеќе.

Видео F-20 Tigershark - Летечка формација на Гранд Кањон3

4

6

vc2

vc3

vc4
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX & P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX & P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX & P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX &
--------


јазици