јазици

Ирис Боинг Ф-ХНУМКС Штрајк орел FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

Додадете-на на врвот на квалитетот, оптимално потопување во симулација, повеќе текстури и модели за F-15. Исто така, вклучени во овој пакет сет на звуци многу импресивни. Тоа е можно да се слушне пилот дишење trought на маската. Не заборавајте да го прочитате список и референци.

На Мекдонел Даглас (сега Боинг) F-15E штрајк Орелот, тоа е сите временски услови multirole борец, добиени од мекдоналд даглас Ф-15 орел. F-15E е дизајниран во 1980s за долг дострел, со голема брзина забрана без да се потпираат на придружба или електронско војување авиони. САД воено воздухопловство (USAF) F-15E штрајк орли може да се разликува од другите американски орел варијанти со потемна маскирна и комфорна резервоари за гориво монтиран заедно дози на моторот.

Штрајкот орел, беа распоредени во операцијата Пустинска бура, операцијата сојузничките сили, операцијата Слобода, и активности Одисеја зора вршење длабоко напади врз цели со висока вредност, борбени патроли воздух, и обезбедување на блиска воздушна поддршка на коалиционите сили. Тоа е, исто така, се гледа акција во подоцнежните судири и се извезуваат во повеќе земји. (Википедија)


ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици