јазици

Iris Mig-29 Mega Pack FSX & P3D

ИНФОРМАЦИИ

Iris Mig 29 мега пакет со многу модели, текстури и ефекти. Листа на препратенија: Русија, Малезија, Чешка, Иран, Ирак, Индија, Куба, Источна Германија, Луфтвафе, Советскиот, Романија, Унгарија, Бангладеш, Алжир. Пакетот исто така вклучува висококвалитетен VC со коригирани текстури FSX/P3D.

Притиснете го допирот "L" за да ги активирате ефектите на заканите и кондензацијата на рабовите. Пакет подготвен за P3Dv1 и 2.

repaint

Repaint
ИНФОРМАЦИИ


Последно освежено

-30 08 2019-MiG-23 Flogger FSX  &  P3D
--------
-26 08 2019-Дасол Сокол 20E FSX  &  P3D
--------
-23 08 2019-Bombardier Global Express XRS FSX  &
--------
-22 08 2019-Антонов Ан-Хнукс FSX  &  P3D
--------
-22 08 2019-Антонов АН-225 вселенска шатл FSX  &
--------


јазици