јазици

Ирис Миг-29 Мега Пак FSX и P3D

HOT
Големина 54.5 MB
Превземања 31 085
Created 02-02-2014 23:00:00
Changed 30-05-2015 19:21:54
лиценца freeware надворешен
Автоматско инсталирање: # Инсталирање верзија 2
Автор: ИРИС ЛЕТОТ Симулација Софтвер - Препакувајте од Алекс Guerreiro надворешен http://www.irissimulations.com.au
Превземи За FSX-SP2 и FSX-Steam и P3D v1. * v2 v3 v4 за тестирање # Port-Over не е компатибилен P3Dv4 #3D Virtual Cockpit
Ирис Миг 29 Мега пакет со многу модели, текстури и ефекти. Листа на repaints: Русија, Малезија, Чешка, Иран, Ирак, Индија, Куба, Источна Германија, Луфтвафе СССР, Романија, Унгарија, Бангладеш, Алжир. Пакетот исто така вклучува висок квалитет на VC со коригира текстури за FSX / P3D.

Притиснете на допир "L" за активирање на ефектите од afterburners и кондензација на рабовите. Пакет подготвен за P3Dv1 и 2.

repaint

Repaint
 
Ирис Миг-29 Мега Пак FSX и P3D Превземи

поврзани Превземања

јазици